Prekių garantija

DRABUŽIŲ PRIEŽIŪROS TAISYKLĖS

1. Drabužius būtina pasirinkti pagal tinkamą dydį, kad nebūtų per maži, spaudžiantys ir dėvint neprarastų formų.
2. Drabužius būtina prižiūrėti tik taikant gamintojo rekomenduojamus būdus, kurie yra nurodyti drabužių priežiūros etiketėse.
3. Drabužius skalbkite tik nurodytu būdu ir būtent tam audiniui skirtomis priemonėmis, kad nepažeistumėte audinio struktūros ir spalvos.
4. Coocoomos drabužiai gaminami iš natūralių audinių, todėl reikalauja ypatingos priežiūros dėvint ir prižiūrint juos.
5. SVARBU. Tokie pažeidimai kaip: nublukęs audinys, iširusios siūlės, įplyšęs audinys, nudėvėjimas ar defektai atsiradę dėl drabužių priežiūros taisyklių nepaisymo, taip pat nežymūs defektai, kurie neturi įtakos drabužio dėvėjimui, nelaikomi broku.
6. DĖMESIO. Garantija nesuteikiama smulkaus taisymo reikalaujančioms apdailos detalėms, mechaniniam audinio pažeidimui, užtrauktukams, puošybos elementams: sagtims, raišteliams, blizgučiams, karoliukams ir kt.
7. Pinigai negrąžinami, jeigu drabužis buvo kurį laiką dėvimas ir Jums netiko dydis, modelis ar pasirodė nepatogus.
8. Nedėvėtas drabužis gali būti grąžinama per 14 dienų užpildžius el. prekių grąžinimo formą.

AVALYNĖS PRIEŽIŪROS TAISYKLĖS

1. Avalynę būtina pasirinkti pagal tinkamą dydį, kad nebūtų suspausta pėda.
2. Būtina naudoti avalynės šaukštus aunantis, kad nesugadintumėte pakulnės.
3. Avalynę rekomenduojama impregnuoti norint apsaugoti nuo išorinio poveikio. Esant drėgnam orui impregnuoti patartina keletą kartų per savaitę. Taip pat saugoti nuo lietaus, sniego ir neavėti sušlapusių, nes jie gali prarasti formą.
4. Natūralios odos, zomšos, nubuko avalynę būtina valyti tik tam skirtomis priemonėmis: sausomis ir drėgnomis servetėlėmis, šepetukais, trintukais ir pritaikytais valymui balzamais ar kitomis valymo priemonėmis. Vandeniu plauti negalima.
5. Avalynę patartina džiovinti kambario temperatūroje. Nedžiovinti odos prie atviros ugnies, radiatoriaus ar krosnies, nes oda taps sausa, kieta ir lūži.
6. Natūralios odos avalynė, veikiant tiesioginiams saulės spinduliams gali keisti spalvą. Rekomenduojama saugoti avalynę nuo aštrių daiktų, galinčių pažeisti batų paviršių, taip pat nuo cheminių produktų, rūgščių, tirpiklių ir kt.
7. Rekomenduojame visada stebėti avalynės būklę ir laiku ją taisyti.
8. SVARBU. Tokie pažeidimai kaip: nudilusios pakulnės, avalynės nudėvėjimas ar defektai atsiradę dėl avalynės priežiūros taisyklių nepaisymo, taip pat nežymūs defektai, kurie neturi įtakos avalynės avėjimui, nelaikomi broku.
9. DĖMESIO. Garantija nesuteikiama smulkaus remonto reikalaujančioms, keičiamoms apdailos detalėms, pakaloms, vidpadžiams, avalynės puošybos elementams: sagtims, raišteliams, blizgučiams, karoliukams ir kt.
10. Pinigai negrąžinami, jeigu avalynė buvo kurį laiką dėvima ir Jums netiko dydis, modelis ar batai pasirodė nepatogūs.
11. Neavėta avalynė gali būti grąžinama per 14 dienų užpildžius el. prekių grąžinimo formą.

ODINIŲ / ZOMŠINIŲ GAMINIŲ PRIEŽIŪROS TAISYKLĖS

1. Informuojame, kad visi odos dirbiniai (drabužiai, galanterija) gali nežymiai dažyti.
2. Patartina odinius daiktus valyti, maitinti, dažyti tik išvalius juos nuo dulkių. Saugant odinius gaminius, patartina pridengti juos maišu, pagamintu iš medvilnės arba lino; pakabinus ant pakabos vėsioje, tamsioje vietoje.
3. Odos gaminiai turi ploną apsauginį sluoksnį, todėl nederėtų jų dažnai valyti. Rekomenduojama įsigijus naują odinį drabužį jį padengti specialiu impregnatoriumi.
4. Išmėginti odinių drabužių priežiūros priemonę derėtų tik iš vidinės pusės (po apykakle, kišenėse, ant vidinių siūlių).
5. Nerekomenduojama dėvėti odinių drabužių lietingu oru. Nepavykus išvengti lietingo oro, patartina šlapius odinius drabužius nusausinti minkšta skepetėle ir išdžiovinti kambario temperatūroje, pakabinanus ant pakabos toliau nuo šilumą skleidžiančių prietaisų.
6. Dažyta oda gali prarasti savo spalvą nuo tiesioginių saulės spindulių.

RANKINIŲ/PINIGINIŲ PRIEŽIŪROS TAISYKLĖS

1. Odines rankines ir pinigines rekomenduojama prižiūrėti naudojant specialias odos priežiūros priemones, kurios apsaugos nuo aplinkos poveikio, sukurdamos ypatingą apsauginę plėvelę, kuri rankinės/piniginės odą ar zomšą saugo nuo drėgmės, blukimo, trinties ir perdžiūvimo.
2. DĖMESIO. Priežiūros priemones reikia tepti tik ant visiškai švarios rankinės/piniginės odos. Priežiūros priemonėmis reikia iš karto sutepti vos tik nupirktą rankinę/piniginę, jeigu ji dar nebuvo nešiota.
3. Tam, kad rankinė (pagaminta iš odos ar kitų gamyboje naudojamų medžiagų) išlaikytų savo formą, ją reikėtų saugoti stačią. Kad ji neapdulkėtų, rankinę reikėtų laikyti įvilktą į specialų apsaugos maišelį arba medvilninį užvalkalą.
4. Nelaikykite rankinėje (pagamintoje iš odos ar kitų gamyboje naudojamų medžiagų) aštrių ir smailų daiktų.
5. Neperkraukite rankinės (pagamintos iš odos ar kitų gamyboje naudojamų medžiagų) nes jos rankena gali suplyšti nuo pernelyg didelio svorio.
6. Niekada nelieskite rankinės/piniginės (pagamintos iš odos ar kitų gamyboje naudojamų medžiagų), jeigu tik ką kremu arba losjonu sutepėte savo rankas. Kosmetikos priemonės gali palikti dėmes ant odos.
7. Nepalikite savo rankinės/piniginės (pagamintos iš odos ar kitų gamyboje naudojamų medžiagų) tiesiogiai saulės spinduliais apšviečiamoje vietoje.
8. Gamyklinio defekto atveju visoms prekėms taikoma 2 metų garantija.