Apie mus

SUBTILI PRABANGA paslėpta formose, natūraliuose audiniuose, autentiškuose dizaino sprendimuose ir prekės ženklo kūrybinėje ir gamybinėje filosofijoje.

COOCOOMOS ŠEIMOS VERSLO ISTORIJA prasidėjo 2013 metais. Tai didžioji aistra madai, aukštos kokybės audiniams, gamtai ir savitam gyvenimo būdui. Coocoomos moteris tai klasikos, elegancijos, rafinuotumo, perfekcionizmo visose gyvenimo situacijose pavyzdys. Čia susijungia meistriškumas ir sportiškumas. COOCOOMOS moters stilius paliestas išskirtinumo, tobulumo, žaismingumo. Šis prabangus kasdieniškas stilius nėra mada, tiesiog – gyvenimo būdas. Tai daugiafunkcionalūs kasdieniai drabužiai, kurie leidžia pasijusti laisvai, rafinuotai ir elegantiškai visur!

COOCOOMOS produktai išskirtinai pažymėti “SUKURTA LIETUVOJE” ženklu.

COOCOOMOS FILOSOFIJA yra kurti aukštos kokybės laisvalaikio aprangą išnatūralių audinių, panaudojant išskirtinę dizainerio fantaziją ir vaizduotę, amatininkų meistrystę, didelę meilę madai ir savo darbui.

COOCOOMOS IDEOLOGIJA – siekiame aukščiausios kokybės, gamindami naudojame tikrų meistrų rankų darbą. Tai dizainerio fantazijos, tikrų, natūraliųaudinių, autentiškų rankų darbo detalių ilgaamžė samplaika.

COOCOOMOS ETIKOS filosofija parodo siekį dirbti etiškai, tausojant gamtą ir natūralią prigimtį. Bendradarbiaujame tik su savo srities profesionalais – siuvėjais, meistrais, gamintojais turinčiais ilgaamžias tradicijas. Dirbame gerbdami savo partnerius, klientus, įstatymus ir aplinką.

COOCOOMOS STILIUS – Klasika, elegancija pagyvinta moderniais netikėtais sprendimais, detalėmis. Tai ilgaamžiai drabužiai kuriantys harmoningą, laisvą, patogų stilių.

Pasirinkti Coocoomos, tai reiškia pasirinkti – minimalizmą, subtilumą, kokybę ir tikrąsias vertybes.

COOCOOMOS turi ambicijų tapti Jūsų mados pasaulio, socialinio gyvenimo ir spintos dalimi.